Natáčení svateb - Video Vojtěšek

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Natáčení svateb

Pokud si chcete uchovat nejkrásnější romantické vzpomínky ze svatebního dne v zářivých barvách kvalitně natočené a zpracované, které budou uložené na nejkvalitnějším médiu, jsem zde pro vás. Můj veškerý čas a energie je věnována točení a zpracování videa. Jedná se o moji hlavní činnost. Další mojí činností je převádění starých nahrávek z VHS na DVD. Délka natočené svatby na DVD je po sestříhání max. 90 minut (kvůli výsledné kvalitě DVD). Dobu natáčení přizpůsobuji potřebám zákazníka, standarně je to 10 hodin. Veškerý záznam je natáčen  profesionální videokamerou Sony PXW-Z150 4K.


Pro rychlou prezentaci svatby pro přátele je vhodný romantický videoklip z celého dneV budoucnu budete mít k dispozici v podstatě všechny nejdůležitější okamžiky zachycené filmovou formou v poutavém uceleném videozáznamu z jedinečného neopakovatelného dne.


Struktura videozáznamu: Úvodní video je složeno 
z fotografií z dětství obou svatebčanů, dále jsou fotografie obou svatebčanů z dovolených apod. Pokračuje se prezentací svatebního oznámení, ozvučeným a sestříhaným videozáznamem z celého dne. Videozáznam, romantické videoklipy a videoklip z celého dne bude uložen a dodán ve Full HD na flash disku a případně zaslán přes www.uschovna.cz po internetu pro snadné rozeslání rodině a přátelům. Výroba DVD je pouze za příplatek.
Moje požadavky jsou: 6-8 fotografií ženich od mala, 6-8 fotografií nevěsta také od mala. Dále 6-8 společných fotek obou z dovolených nebo výletů + svatební oznámení, můžete přidat i svou oblíbenou hudbu na CD nebo v MP3. Do 100km potřebuji zajistit dovoz a odvoz na svatbu. (Nejenom z důvodu natáčení v automobilu svatebčanů za jízdy na obřad nebo z obřadu). Nad 100 km přijedu s řidičem, který bude obsluhovat 2. kameru na obřadě. Cena svatby se přitom navýší jenom o cestovné 8 Kč/km.


Sestřihání a zkompletování svatby provádím přibližně do týdne v provedení Full HD video na flash disk, nebo zašlu ke stažení přes www.uschovna.cz
Pokud máte zájem o moje služby kontaktujte mě na tel.: 602 83 83 53 nebo jvojtesek@seznam.cz

Počet zhlédnutí této stránky:          

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky