Natáčení svateb - Video Vojtěšek

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Natáčení svateb

Pokud si chcete uchovat nejkrásnější romantické vzpomínky ze svatebního dne v zářivých barvách kvalitně natočené a zpracované, které budou uložené na nejkvalitnějším médiu, jsem zde pro vás. Můj veškerý čas a energie je věnována točení a zpracování videa. Jedná se o moji hlavní činnost. Další mojí činností je převádění starých nahrávek z VHS na DVD. Délka natočené svatby na DVD je po sestříhání max. 1.5 hodiny (kvůli výsledné kvalitě DVD). Dobu natáčení přizpůsobuji potřebám zákazníka, standarně je to 10 hodin. Veškerý záznam je natáčen  profesionální videokamerou Sony PXW-Z150 4K nebo 3 CCD digitální kamerou Sony HVR Z5.


Pro rychlou prezentaci svatby pro přátele jsou vhodné všechny tři romantické videoklipy, kde bude zachycen i průběh celého dne. V budoucnu, ale budete mít k dispozici v podstatě všechny nejdůležitější okamžiky zachycené filmovou formou v poutavém uceleném videozáznamu v délce až 90 minut. Pro budoucnost získáte spojení populárních klipů a poutavého videa z jedinečného neopakovatelného dne.


Struktura videozáznamu: Úvodní video je složeno z fotografií z dětství obou svatebčanů, dále jsou fotografie obou svatebčanů z dovolených apod. Pokračuje se prezentací svatebního oznámení. Ráno doma u svatebčanů, ranní videoklip z úprav nevěsty, příjezd ženicha do domu a jeho příchod za nevěstou. Cesta na obřad a samotný obřad. Svatební oběd. Po společném obědě focení a točení romantického videoklipu. Natočení svatebního tance ženicha a nevěsty. Potom točení podle potřeby krájení dortu, tanec, hry, soutěže apod. DVD je dále doplněno o fotoalbum s asi 150 digitálními fotografiemi. Fotografie budou nafoceny kvalitní digitální zrcadlovkou  v rozlišení 5184×3456

Jako bonus přidávám na všechny svatby třetí závěrečný videoklip z průběhu celého dne. A jako další bonus všechny fotografie na orig. DVD v adresáři foto DVD v jpg. Fotografie jsou v rozlišení 18 mega pixelu. Potisky přebalů jsou provedeny na lesklém fotopapíru. Potisk DVD je přímým tiskem na disk.  DVD disky jsou originální japonské o nejvyšší kvalitě s garantovanou životností 50 let. 
Moje požadavky jsou: 6-8 fotografií ženich od mala, 6-8 fotografií nevěsta také od mala. Dále 6-8 společných fotek obou z dovolených nebo výletů + svatební oznámení, můžete přidat i svou oblíbenou hudbu na CD nebo v MP3. Do 100km potřebuji zajistit dovoz a odvoz na svatbu. (Nejenom z důvodu natáčení v automobilu svatebčanů za jízdy na obřad nebo z obřadu). Nad 100 km přijedu s řidičem, který bude obsluhovat 2. kameru na obřadě. Cena svatby se přitom navýší jenom o cestovné dle mého ceníku.

Sestřihání a zkompletování svatby provádím do týdne v provedení Full HD video na flash disk, nebo klasické 3x DVD video. Pokud máte zájem o moje služby a máte nějaké pochybnosti o kvalitě, je možnost ukázek z již natočených svateb, případně i jiných videí z mého obsáhlého archivu u mě ve studiu. DVD z archivu na ukázku nezasílám.Počet zhlédnutí této stránky:          

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky