Natáčení svateb - Video Vojtěšek

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Natáčení svateb

Pokud si chcete uchovat nejkrásnější romantické vzpomínky ze svatebního dne v zářivých barvách kvalitně natočené a zpracované, které budou uložené na nejkvalitnějším médiu, jsem zde pro vás. Můj veškerý čas a energie je věnována točení a zpracování videa. Jedná se o moji hlavní činnost. Další mojí činností je převádění starých nahrávek z VHS na DVD.

Délka natočené svatby je po sestříhání max. 2 hodiny (kvůli výsledné kvalitě DVD). Dobu natáčení přizpůsobuji potřebám zákazníka, max. však do 0.30 hod. Veškerý záznam je natáčen nejkvalitnější profesionální videokamerou Sony PXW-Z150 4K nebo 3 CCD digitální kamerou Sony HVR Z5.

Potisky přebalů jsou provedeny na lesklém fotopapíru. Potisk DVD je přímým tiskem na disk.  DVD disky jsou originální japonské o nejvyšší kvalitě s garantovanou životností 50 let.
Struktura videozáznamu: Úvodní video je složeno z fotografií z dětství obou svatebčanů ,dále jsou fotografie obou svatebčanů z dovolených apod. Pokračuje se prezentací svatebního oznámení. Ráno doma u svatebčanů, ranní videoklip z úprav nevěsty, příjezd ženicha do domu a jeho příchod za nevěstou. Cesta na obřad a samotný obřad. Svatební oběd. Po společném obědě focení a točení romantického videoklipu. Natočení sóla ženich a nevěsta. Potom točení podle potřeby krájení dortu, tanec, hry, soutěže apod.

DVD je dále doplněno o fotoalbum s asi 150 digitálními fotografiemi. Fotografie budou nafoceny kvalitní digitální zrcadlovkou  v rozlišení 5184×3456Jako bonus přidávám na všechny svatby třetí závěrečný videoklip z průběhu celého dne. A jako další bonus všechny fotografie na orig. DVD v adresáři foto DVD v jpg. Fotografie jsou v rozlišení 18 mega pixelu.
Moje požadavky jsou: 6-8 fotografií ženich od malička, 6-8 fotografií nevěsta také od malička. Dále 6-8 společných fotek obou z dovolených nebo výletů + svatební oznámení, můžete přidat i svou oblíbenou hudbu na CD nebo v MP3. Do 100km potřebuji zajistit dovoz a odvoz na svatbu. (Nejenom z důvodu natáčení v automobilu svatebčanů za jízdy na obřad nebo z obřadu). Nad 100 km přijedu s řidičem, který bude obsluhovat 2. kameru na obřadě. Cena svatby se přitom navýší jenom o cestovné dle mého ceníku.

Sestřihání a zkompletování svatby provádím do týdne . Pokud máte zájem o moje služby a máte nějaké pochybnosti o kvalitě, je možnost ukázek z již natočených svateb, případně i jiných videí z mého obsáhlého archivu u mě ve studiu. DVD z archivu na ukázku nezasílám.
Počet zhlédnutí této stránky:          

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky